Nasza oferta skierowana jest do ludzi, którzy cenią profesjonalizm, pewność i jakość.

Przygotowaliśmy dla Państwa dwie sale balowe: Górną - "kremowo-fioletową" i Dolną - "kremowo-złotą". W naszych salach dzięki wystrojowi udało nam się stworzyć atmosferę wyjątkowości i luksusu, a ciekawy rozkład sal pozwala gościom zakosztować nieskrępowanej zabawy do białego rana.

Nasze sale wyposażone są w kompletne nakrycia stołowe na każdą okazję od chrzcin, bankietów, imprez integracyjnych, po przyjęcia weselne. Przygotowaliśmy także dla Państwa dwa rodzaje stołów - okrągłe i standardowe podłużne. Sala wyposażona jest w klimatyzację i niezależny system nagłaśniający.

Na sali Górnej doskonale bawić się będzie do 130 osób, a na sali Dolnej do 200 osób.

O Państwa komfort i wygodę zadba wykwalifikowana kadra kelnerska pod kierownictwem Dyplomowanego Mistrza Kelnerskiego Kazimierza Janusa.

Współpracująca z nami pracownia florystyczna na Państwa życzenie udekoruje salę w żywe bądź też sztuczne kwiaty.

Przygotowana przez szefa kuchni karta składająca się z 50 dań i sałatek, daje możliwość skomponowania zestawów obiadowych, które zadowolą najwykwintniejsze gusta Państwa i Państwa gości. Nasza oferta obejmuje oprócz dań głównych również przystawki, sałatki, ciasta, napoje zimne i gorące, owoce i alkohole.

Dbając o tradycyjny charakter uroczystości oferujemy Państwu także "wiejski stół", przy którym Państwa goście rozsmakują się w wiejskich mięsach, pasztecie, kiełbasach czy rozgrzeją się przy gorzałce z beczułki.

Dla Państwa gości przygotowaliśmy również piękne łazienki, a na zewnątrz ogród i parking na 50 aut.

 Adres:

ul. Majora Hubala 21
26-200 Końskie,

Telefon:

504 240 244
501 215 105

Mail:

kontakt@sala-astoria.pl

Strona główna | Sale bankietowe | Pokoje gościnne | Oferta | Kontakt

ASTORIA (C) 2010Created: www.majewskiconsulting.eu